19 Kasım 2010 Cuma

modelim diye söylemiyorum..


sanıyorum resim yapmayı ve fotoğraf çekmeyi seven biri için, her duyguyu, ifadeyi görebildiği, anlaşabildiği bir insan bulmak kadar keyifli birşey yok. o insanın harika bir arkadaş olması çok tatlı, aranızda şehirler bulunması ise şanssız bir durum. güzel bir günden kareler gelsin o zaman, yakında tuvalde de belirmek üzere..

6 yorum:

 1. En baştaki ve en sondaki çok naif ve çok hoş olmuş.Eminim elinden çıkacak olan tablolar da bir o kadar güzel olacaklar.

  YanıtlaSil
 2. öyle güzel ki bu yazıyı okumak.çok seviliyorsun.aramızdaki o kadar kilometreye rağmen hep yanımdasın biliyorum.keşke daha yakın olabilsek de her şeyi birlikte yapsak,ağlasak,gülsek.o da yakında olucak eminim.seni seviyorum.ve hep fotoğraflarımı çek,beni çizip boya ve hep beni dinle :)

  YanıtlaSil
 3. yaprak, resimleri de bitirdiğim zaman yorumunu almak için paylaşacağım mutlaka. baştaki ve sondaki nostaljik bir serinin parçaları, onları beğeneceğini tahmin etmiştim :)

  peluşum, gerçekten de hep yanındayım. bakma sen az ve de öz görüşebiliyoruz ama, kafamda öyle çok proje var ki daha seninle, hiç bitmez bizim ortaklığımız :)

  YanıtlaSil
 4. Beni de aranıza alırmısınız. Ben resim yapmayı bırakmışım bea.. Oysa resim ve çizgiden hayatımı kazanmıştım ben. Bana neler oluyor söyleyin bana.

  YanıtlaSil
 5. :) sevqili eylül, buqün uyandım, bloqunu qördüm ve qülümsedim. sen ve fotoğraftaki hoş arkadaşın beni tanımıyorsunuz. ben de sizi tanımıyorum ama içim ısındı yorumlarla. modelin saçlarını da çok beğendim.

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederim Miss Papercut, pek mutlu ettin beni. modelim de bunu okursa mutlu olur eminim :)

  YanıtlaSil