27 Haziran 2011 Pazartesi

zorla güzellik


kedim bir kucak kedisi değil. kucağa alınmak onun için büyük sıkıntı. fakat hislerim çok yoğun, beni reddetmesi onu gözümde daha da çekici kılıyor. üstümü başımı halı gibi tüyleriyle kaplaması da dert değil. o benim tüy topağım, ben de onun psikopat elmyra'sıyım.

5 yorum:

 1. Of! Müsaden olursa büssürü kalp yapmak istiyorum bu yenilesi güzellikteki tüy topağına. Kulağını ısırsana bi de benim için!

  YanıtlaSil
 2. Müsaade olmalıydı sanırım. :)

  YanıtlaSil
 3. heheh, müsade ya da müsaade senindir, pek teşekkür ederim kedim adına. hemen senin için bir sürü öptüm o kara burnunu, fırsattan istifade kucakladım bir de, şimdi öfkeli öfkeli yalanıyor :)

  YanıtlaSil
 4. Bizim eşek de böyle.Hayatta kucağa gelmez.En fazla kafa burun sürtmeleri o kadar.He bir de çok aşka geldiği zamanlarda kendisiyle birlikte seni de temizliyor diliyle.Hiç bir zaman kucak seven bir kedim olmadı.Aynı ben de sevgi konusunda böyle,Elmyra'ya dönüşüyorum :)

  YanıtlaSil
 5. yaprak bizim kedilerimiz de çok benziyor demek ki! o temizlik yaparken orasına burasına koyuyorum elimi, aradan benimkini de çıkarıyor sağolsun. bayılıyorum beni de temizlemesine ya..
  ama işte kucak kedisi olmamaları çok ayıp birşey, sağda solda gördüğüm her kediyi kucağıma alıp hasret gideriyorum, pek acıklı :)

  YanıtlaSil