25 Temmuz 2010 Pazar

kız bunalımı için pratik çözümler

kısa süreli ve hazmı kolay bunalımlardan bahsediyorum, genelde bir kız tarafından çıkan, yaşanılan ve bitirilen her türlü durum için uyarlayabilirsiniz. fakat tavsiye verenin bunalımdan keyif aldığı zamanlar sebebi ile çözümler yer yer bunalıma da teşvik edebilir, sonra eksik toplum hizmeti yaptın demeyin.

1. asla, kimse için yemek yemeyi kesmeyin. üç gün boyunca toplamda bir dilim ekmek ve bir brownie yemişseniz, bunalımdan çıktığınız an çok daha beter saldırıyorsunuz yemeklere, hatta bu artık yemekten çenenin yorulması ve otomatik geviş'e kadar gidiyor.

2. bunalım sırasında saç kesmeyin. en azından makası elinize almış banyoya koşarken, evden birine nasıl bir tehlike içinde olduğunuzu söyleyin ki, elinize vurup makası düşürsün ve zar zor uzattığınız saçlarınızı kurtarsın.

3. ağlamanın kaçınılmaz olduğu filmler izleyin. zar zor tuttuğunuz gözyaşlarınızı hunharca harcayın, yoksa daha sonra gayet yanlış bir yerde yüzünüzden rimelli seller akabilir. (belirli aralıklarla ağlamanın gerekliliği)

4. bunalıma girmenize sebep olan kişiye keder, öfke, dram, tiksinti dolu mesajlar yazın. ama asla göndermeyin. kimse sizin ne kadar pis konuşabildiğinizi bilmek zorunda değil. dahası mesajı gönderdiğiniz an pişman olacaksınız.

5. iyi kız arkadaşların her konuda gerekli olması gibi, kısa süreli kız temalı bunalımları atlatmanızda da hayati önem taşırlar. buradan emek ve cemile'ye teşekkürlerimi sunar, iflah olmaz mızmızlanmalarımı dinledikleri için teşekkürlerimi sunarım.

6. bu katlanılmaz kısa süreli durum beş günden fazla sürerse, sırt çantanıza az giyisi, çok kitap, kalem ve kağıt alıp uzağa bir yere gidin. (ben düzgün yemek yemeden o kadar dayanabiliyorum, ondan beş dedim.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder