11 Ekim 2013 Cuma

güne Şeker'le başlamak

08.00
Şimdi koridordan koşmaya başlasam, iyice hızımı alıp şu göbekte patlasam, oradan cam kenarına doğru hızla sekip uçarım.. Baktım uyanmıyor, aynısın tam tersini de yaparım. Evet, evet. Hazırsam başlıyorum hoooopp!!....

11.00
Uyanmayacak yok, o kadar zıpladım, gittim yarım saat sıkıntıdan kumumu eşeledim, hala aynı. Şuan bir parça ıslak mama için bu evi yakabilirim.. En iyisi dibine girip avazım çıktığı kadar haykırayım da içimde kalmasın... Maaggoorrvv.... Meğğaaöövv.... Hahaa ay sinirim bozuldu neler diyorum ben, saçmasapan konuşuyorum. Dur bir de gırtlaktan alayım; Mırrrroohhvv??! (Ohaha çok eğlencelii ben şimdi inekmişim) Mööğğoorrvvv!!!...Oh uyandırdım. Yaa Eylül hanım sürüne sürüne gidersin böyle mutfağa. Adam olacaksın, ufacık keseceksin o mamaları, bir patime en az 10 parça sığacak. Bakayım? Daha ufak böl vallahi yemem.

11.10
Nereye kayboldu bu hemen, yatağa mı kaçtı yine? Balkon kapısını açmadı, ben şimdi nereden su içeceğim, kendi su kabımdan falan mı sanıyor? Dünyada olmaz. Mörrröööeevv? Moggoorrv?!! Gel kız buraya. Heh. Suluğuma kavuştum, neden bunu balkonda bırakırlar ki.. Hmm içine tozlar yağmış, yapraklar da düşmüş nefis... Fakat o ne? Bir sinek, mmm sürprizlerle dolusun balkon. Tamam tatlım, sen uyumaya dönebilirsin, buralar bana eman..oha kumru geçti!!Bir ara aynı saat dilimini kendi açımdan da yazmalıyım. 


4 yorum:

 1. ahahah bayıldım. oha kumru geçti (^o.O^)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. heheh çok söyleniyorum bazı sabahlar ama çok da eğleniyorum bir yandan:) sağolasın laci, maya'ya öpücükler:)

   Sil
 2. meheheh la fontaine gibisin lülüşüm, bunun görselli bi anlatımını da isteriz, şöyle senin harika çizgilerinle bol şekerli :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. inanır mısın, bir şeyler karalıyorum sürekli şeker'in maceraları şeklinde, ama hiç istediğim sadelikte olmuyor. madem gaz verdin, denemeye devam edeyim kızıltaş<3

   Sil